Naším jediným letošním plánovaným vrhem je vrh CH.

Pro tento vrh jsme vybrali krásného pejska který je sice již starší pán, ale jeho krásné statné tělo, úžasná hlava, pěkné úhlení a prostě pro mě dokonalá povaha byla rozhodující. Cres, domácky Tim je CEA DNA Carrier a MDR1 -/-. Má za sebou i úspěšnou výstavní kariéru: IntCh, CZ Ch, 1x CAJC, 7x CAC, 1x R.CACIB, 4x CACIB, 3x BOB

Štěňátka budou po rodičích CEA DNA Normal/Carrier a MDR1 +/-. Tedy zdravá :-) Předpokládáme krásný exteriér a hlavně dokonalé povahy po rodičích.

Štěňátka jsou u nás odchovávána s maximální péčí v rodinném kruhu (tedy doma) s kontaktem s dětmi, pejsky, kocourem a vůbec se u nás s návštěvami se dveře netrhnou. Snažíme se miminka přivyknout na běžný ruch domácnosti (lux, mixér, bouchání, cinkání, atd.) aby nebyla lekavá a byla co nejlépe již od nás socializovaná. Odchází od nás s balíčkem krmení na které jsou zvyklá, pet pasem, smlouvou a samozřejmostí jsou i některé hračky, obojek a další. Štěňátka jsou pravidelně odčervená, očkovaná a samozřejmě vyšetřená veterinární lékařkou.

Pokud budete mít nějaké dotazy či neodolatelnou chuť mít doma jednoho mazla který vás bude následovat třeba i na toaletu :-) tak nás neváhejte kontaktovat. Případné nezávazné návštěvy jsou možné.