Bohemia Elenor 2. nejlepší chovatelská stanice 2012

Contesa of Bohemia Balada nejlepší fena roku 2012

Calypso Bohemia Elenor nejlepší štěně/dorost roku 2012

19.10.2017 - máme potvrzenou březost naší Dianky a tak očekáváme koncem listopadu narození trikolorních a bluemerle štěňátka ze spojení Diana Bohemia Elenor x Kamikaze Limited Edition Smooth Drinks. Štěňátka ponesou jméno naší chovné stanice, ale pokud máte zájem o rezervaci štěňátka kontaktujte majitelku paní Tůmovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Více v sekci plánovaná štěňátka.

23.6.2017 - změna plánů, naše Calypso nezabřezla a tak další její krytí proběhne s dalším háráním a pejska budeme měnit a až vybereme tak ho odtajníme. Dále máme v plánu krýt jednu naší odchovankyni krásnou bluemerle fenku Diana Bohemia Elenor která bude mít svůj první a nejspíš jediný vrh pod záštitou naší chovné stanice. Více v sekci plánovaná štěňátka.

 

5.4.2017 - Héra Bohemia Elenor - rezervována. CEA DNA Non-Carrier, MDR1 +/+, DM N/DM 

 

 

16.3.2017 - Héra Bohemia Elenor po zrušené rezervaci volná k zamluvení. CEA DNA Non-Carrier, MDR1 +/+, DM N/DM

16.3.2017 -  Dnes je miminkům osm týdnů a již tento víkend první z té naší party vylétnou do velkého světa nových lidí, míst a dobrodružství. Nějak se nám letos těžko s těmi raubíři loučí. Asi to bude tím, že jsou to první miminka po dlouhé době. No snad jsme páníky vybrali dobře a budeme často dostávat informace jak se jim daří.  

 

9.3.2017 -  Byli jsme u veterinářky a všechna štěňátka jsou CEA, PRA, KAT negativní v 7 týdnech. Také nám přišly výsledky DNA testů - více přímo u jednotlivých štěňátek v sekci štěňata. V tuto chvíli jsou všechna štěňátka rezervována!

 

 

19.1.2017 -  Štěňátka jsou na světě :-) 1 chlapeček a tři slečny - všechny zlaté. Jednotlivá štěňátka i se jmény naleznete v sekci Štěňátka.

11.11.2016 - Tak jsem se konečně dostala k alespoň malé aktualizaci našich stránek a píši novinky. Nejprve se tedy moc omlouvám za mé ostudné zanedbávání stránek a vše se pokusím v nejbližší době napravit. Z vrhu E jsme si nechali naší nejmladší naději Eset Bohemia Elenor - brzy doplníme Esetku do sekce naši psi. Následoval vrh F po naší Contese a tatínkem byl Brontés Bohemia Elenor. Poté následoval vrh G kdy se naší Calypso a tatínkovi Helios of Bohemia Balada narodila jedna nádherná trikolorní holka. Na letošní rok byl v plánu vrh H a CH kdy bohužel naše Contesa sice zabřezla ale následně se něco pokazilo a štěňátka šla císařem a bohužel již pozdě :-(. Takže jsme Contesku nechali vykastrovat a už je s námi jen jako kamarádka a parťačka. Calypso nám letos zase hárala nějak divně a my díky tomu prošvihli krytí. Takže nová štěňátka plánujeme tedy až na rok 2017 a to ze spojení: Vrh H - Eset Bohemia Elenor x Falkland Bila Kíaífa (narození štěňátek pokud se podaří očekáváme v lednu) Vrh CH - Calypso Bohemia Elenor x Grazel Aquamarine (narození štěňátek pokud se vše podaří bude na jaře 2017). Pokud máte zájem o zlaté štěňátko z vrhu H nebo trikolorní/bluemerle z vrhu CH neváhejte nás kontaktovat a udělat si rezervaci. Sekci plánované vrhy aktualizuji i s fotečkou rodičů v nejbližších dnech.

6.6.2013 - Máme nový vzhled našich webových stránek

18.5.2013 - S hrdostí oznamujeme, že Artemis a Ollie se dnes stali rodiči krásného vrhu "E" Bohemia Elenor!!! Máme osm miminek z toho 5 chlapečků a 3 holčičky!! Všechna miminka i maminka se těší dobrému zdraví a miminka jsou nádherná!!! Máme volné ještě nějakého psího kluka! Holčičky jsou zadány!!!! Pokud máte zájem o kamaráda neváhejte nás kontaktovat!!!