Bohemia Elenor 2. nejlepší chovatelská stanice 2012

Contesa of Bohemia Balada nejlepší fena roku 2012

Calypso Bohemia Elenor nejlepší štěně/dorost roku 2012

 

24.8.2019 -  Jsme opět vyrazili na výstavu a to na MVP Mladá Boleslav kde Thorinek získal V1 CAJC, BOJ a BOS od paní rozhodčí Zdeny Jíllkové. V závěrečných soutěžích byl vybrán do čtyřech nejlepších mladých psů neuznaných plemen!!! A máme splněné podmínky pro udělení titulu Junior Šampion ČR!!!

 

19.7.2019 -  Máme za sebou výcvikový týden v krásném podhůří Krkonoš. S Thorinkem jsme se věnovali Obedience a Dogdancingu. Mám radost protože prý mám velice chytrého a šikovného psa :-) Udělali jsme velký kus práce a já se těším, že někdy krom výstav dáme třeba i nějaké ty zkoušky.

   

 

29.6.2019 -  NVP Klatovy Thorinek má svůj druhý CAJC :-) A to od paní rozhodčí Boženy Ovesné.

20.4.2019 -  Thorinek na MVP Praha vyběhal u paní rozhodčí Lindy Volarikové SK krásné ocenění V1 CAJC, BOJ. Jsme na něj pyšná.

16.10.2018 -  Miláček Thorinek roste jako z vody a všechny si zdárně omotává kolem prstu :-)

 

16.8.2019 -  Dnes jsem dostala největší dárek ze všech. Po čtyřech letech čekání kdy jsem tohle plemeno viděla poprvé a byla to láska na první dotek a pohled jsem si jednoho přivezla domů. Představujeme vám nového člena naší rodiny. Amerického Bezsrstého Teriéra z chovatelské stanice Centia v barvě perlová (lila). Jmenuje se Orin Centia a říkáme mu Thorin. 

19.6.2018 -  Všechna štěňátka mají své milující domovy. Moc děkujeme všem majitelům za vzornou péči o ně a jsem ráda, že nám všichni zasílají fotečky a informace o tom jak se ty naše děti mají. Přejeme jim krásný, dlouhý život v nových rodinách.

23.5.2018 -  Volní ještě dva nádherní klučíci, kteří hledají toho svého top pánečka :-) Jedná se o Charona a Cheirona Bohemia Elenor oba kluci mají genetické testy, klinicky testovaná očička (jsou prostí všech očních vad), jsou pravidelně odčerveni a očkovaní. A prostě jsou připraveni vyrazit třeba právě k vám - otočit vám život vzhůru nohama :-) obohatit ho o procházky v přírodě a o tuto nádhernou psí duši. Zakládáme si nejen na zdraví (aby naše štěňátka byla hlavně zdravá) ale také na povaze. Oba kluci mají úžasnou povahu - jsou to mazlinky mazlivé. Odchováváme doma v obývacím pokoji a už chodíme i čůrat ven na zahrádku - jsme neskutečně šikovní.

Charon Bohemia Elenor CEA Normal, MDR1 +/- (po rodičích), DM N/DM 

Cheiron Bohemia Elenor CEA Carrier, MDR1 +/- (po rodičích), DM N/N

20.4.2018 - miminkům je už pět týdnů. Čas letí neskutečnou rychlostí a 4 kluci stále hledají nový domov. Věřte, že fámy o tom, že jsou holky hodnější, mazlivější a chytřejší vám naši kluci hravě vyvrátí. Jsou to vymazlení a šikovní kluci a navíc moc krásní. Dokáží vám život obohatit o lásku bez podmínek. Tak stačí jen napsat a domluvit si návštěvu. Kluci čekají až budou moci někoho s láskou oblíznout. :-)

6.4.2018 - dnes už nám jsou tři týdny a tak máme první příkrm (tedy vůbec se neostýchali :-D) a také odčervení (to nám tedy moc nechutnalo :-)). Jsme už velcí a krásní - stále ještě možnost rezervace některých klučíků. Jména holčičky: Charites a Chloe (obojí z řecké mytologie) a kluci: Chaos, Charon, Cheiron a Chronos (z řecké mytologie), Cherti (z egyptské mytologie), Chango (z africké mytologie) a Chac (z mayské mytologie).

28.3.2018 - dnes se nám narodila taková andělská holčička. Přesto, že dle ultrazvuku ve 27mém týdnu "březosti" se březost nepotvrdila a tak jsme se rozhodli, že Calypso již vyřadíme z chovu. Ale ona nás holka překvapila a tak máme jednu černou perlu Iris Bohemia Elenor. Je to silná a krásná trikolorní holčička.

16.3.2018 - máme štěňátka! Naší Eset se dnes narodilo devět krásných zlatých miminek. 7 chlapečků a 2 holčičky. Zatím máme holčičky zamluvené, ale pokud máte zájem o nějakého toho chlapáka co rozšíří vaší smečku a prozáří vaše dny tak nás neváhejte kontaktovat. Miminka budou vymazlená a už teď se těší jaké lumpárny zažijí s budoucím páníkem :-)

15.2.2017 - máme potvrzenou březost naší krásné zlaté dámy Esetky. Eset jsme kryli elegantním pejskem Timem. Štěňátka očekáváme v polovině března, budou všechna zlatá a geneticky CEA Normal/Carrier a MDR1 +/-. Pokud máte zájem o miminko po krásných a hlavně povahově úžasných rodičích ve zlaté barvě neváhejte nás kontaktovat. Více informací v sekci plánovaná štěňátka.

                 

15.2.2018 - Rozhodli jsme se po pečlivém zvažování, že naší Calypso necháme vykastrovat a o další štěňátka se u ní nebudeme snažit.

19.12.2017 - Dianky březost bohužel skončila kastrací a úmrtím miminek. Bohužel i to je chov. Je to strašně smutné, ale hlavní je, že Dianka je v pořádku. Omlouváme se tedy všem zájemcům o miminka z tohoto vrhu.

 

19.10.2017 - máme potvrzenou březost naší Dianky a tak očekáváme koncem listopadu narození trikolorních a bluemerle štěňátka ze spojení Diana Bohemia Elenor x Kamikaze Limited Edition Smooth Drinks. Štěňátka ponesou jméno naší chovné stanice, ale pokud máte zájem o rezervaci štěňátka kontaktujte majitelku paní Tůmovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Více v sekci plánovaná štěňátka.

23.6.2017 - změna plánů, naše Calypso nezabřezla a tak další její krytí proběhne s dalším háráním a pejska budeme měnit a až vybereme tak ho odtajníme. Dále máme v plánu krýt jednu naší odchovankyni krásnou bluemerle fenku Diana Bohemia Elenor která bude mít svůj první a nejspíš jediný vrh pod záštitou naší chovné stanice. Více v sekci plánovaná štěňátka.

 

5.4.2017 - Héra Bohemia Elenor - rezervována. CEA DNA Non-Carrier, MDR1 +/+, DM N/DM 

 

 

16.3.2017 - Héra Bohemia Elenor po zrušené rezervaci volná k zamluvení. CEA DNA Non-Carrier, MDR1 +/+, DM N/DM

16.3.2017 -  Dnes je miminkům osm týdnů a již tento víkend první z té naší party vylétnou do velkého světa nových lidí, míst a dobrodružství. Nějak se nám letos těžko s těmi raubíři loučí. Asi to bude tím, že jsou to první miminka po dlouhé době. No snad jsme páníky vybrali dobře a budeme často dostávat informace jak se jim daří.  

 

9.3.2017 -  Byli jsme u veterinářky a všechna štěňátka jsou CEA, PRA, KAT negativní v 7 týdnech. Také nám přišly výsledky DNA testů - více přímo u jednotlivých štěňátek v sekci štěňata. V tuto chvíli jsou všechna štěňátka rezervována!

 

 

19.1.2017 -  Štěňátka jsou na světě :-) 1 chlapeček a tři slečny - všechny zlaté. Jednotlivá štěňátka i se jmény naleznete v sekci Štěňátka.

11.11.2016 - Tak jsem se konečně dostala k alespoň malé aktualizaci našich stránek a píši novinky. Nejprve se tedy moc omlouvám za mé ostudné zanedbávání stránek a vše se pokusím v nejbližší době napravit. Z vrhu E jsme si nechali naší nejmladší naději Eset Bohemia Elenor - brzy doplníme Esetku do sekce naši psi. Následoval vrh F po naší Contese a tatínkem byl Brontés Bohemia Elenor. Poté následoval vrh G kdy se naší Calypso a tatínkovi Helios of Bohemia Balada narodila jedna nádherná trikolorní holka. Na letošní rok byl v plánu vrh H a CH kdy bohužel naše Contesa sice zabřezla ale následně se něco pokazilo a štěňátka šla císařem a bohužel již pozdě :-(. Takže jsme Contesku nechali vykastrovat a už je s námi jen jako kamarádka a parťačka. Calypso nám letos zase hárala nějak divně a my díky tomu prošvihli krytí. Takže nová štěňátka plánujeme tedy až na rok 2017 a to ze spojení: Vrh H - Eset Bohemia Elenor x Falkland Bila Kíaífa (narození štěňátek pokud se podaří očekáváme v lednu) Vrh CH - Calypso Bohemia Elenor x Grazel Aquamarine (narození štěňátek pokud se vše podaří bude na jaře 2017). Pokud máte zájem o zlaté štěňátko z vrhu H nebo trikolorní/bluemerle z vrhu CH neváhejte nás kontaktovat a udělat si rezervaci. Sekci plánované vrhy aktualizuji i s fotečkou rodičů v nejbližších dnech.

6.6.2013 - Máme nový vzhled našich webových stránek

18.5.2013 - S hrdostí oznamujeme, že Artemis a Ollie se dnes stali rodiči krásného vrhu "E" Bohemia Elenor!!! Máme osm miminek z toho 5 chlapečků a 3 holčičky!! Všechna miminka i maminka se těší dobrému zdraví a miminka jsou nádherná!!! Máme volné ještě nějakého psího kluka! Holčičky jsou zadány!!!! Pokud máte zájem o kamaráda neváhejte nás kontaktovat!!!